Hızlı Sipariş

Hızlı sipariş sistemi ile ihtiyacınız olan pakete hızlıca erişin.

ÇOK SATANLAR

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği paketler

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2016 dan Beri Yılların Getirmiş Olduğu Tecrübe İle Hizmet Sağlıyoruz

Yüksek Kaliteli Profiller

Sosyal hesabınız için takipçi, beğeni veya görünüm satın alırken, bu hesapların en yüksek kalitede olması gerekir. Takipus, kaliteli hizmetiyle ünlüdür. Tüm hizmetlerimiz dilerseniz BOT, dilerseniz gerçek kullanıcılar ve yüksek kaliteli profillerle yerine getirilir, Böylece sosyal medya itibarınızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz...

Anında Teslimat

Zamanın para olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla Takipus dan satın aldığınız takipçi, beğeni veya görüntülemelerinizin ödemeleri yapıldıktan sonra ki belirtilen zaman içinde işleme alınır. Herhangi bir sorun yaşarsanız özel destek ekibimiz e-posta ve sohbet yoluyla 7/24 hizmetinizdedir...

Para İade Garantisi

Takipus çalışanları olarak güvenilir hizmete inanıyoruz. Yerine getirilmeyen siparişler Takipus da neredeyse %1 dir. Böyle bir durum gerçekleştiğinde, memnun olmayan satın alma işleminiz için %100 geri ödeme yapılmasını kolaylaştıran bir para iade garantimiz vardır...

7/24 Müşteri Desteği

Hizmetimizle ilgili herhangi bir sorununuz veya şüpheniz varsa, günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için 7 gün 24 saat çalışıyoruz...

Takipus Nasıl Çalışır?

4 adımda işlemlerinizi kolayca bitirin.

Paket Seçin

Sosyal medya takipçileri, beğenileri veya görüntülemeleri için çok çeşitli rekabetçi fiyatlı paketler arasından seçim yapın.

Kullanıcı Adınızı Girin

Siparişinizi yerine getirmek için tek ihtiyacımız olan bir link adresidir. Örneğin: (Instagram için kullanıcı adı, youtube için video link'i gibi) Şifrenizi veya diğer hassas bilgilerinizi asla istemeyeceğiz.

Ödeme Şeklini Seçin

İster kredi kartı, ister havale ile ödemenizi güvenli ve kolayca gerçekleştirin.

Sihrin Gerçekleşmesini İzleyin

Ödeme tamamlandıktan sonra siparişinizi tamamlamakla meşgul oluruz. Sipariş verdikten ve bilgilerinizi girdikten sonra bir saat içinde sosyal hesap profilinizde gözle görülür değişimlere şahit olacaksınız!

Şimdiye Kadar Verilen Sipariş İstatistiklerimiz

+2869

Takipçi Siparişi

+10574

Beğeni Siparişi

+4213

Yorum Siparişi

+42317

İzlenme Siparişi

Taze İçerikler

Blog bölümümüzde yayınlanan son içeriklere göz atabilirsiniz

Bizi tanıyın!

Bizler 2016 Yılından beri Sosyal Medya Hizmetleri sağlamaktayız.

Başladığımız günden bugüne kadar işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmaktayız.

Fenomen ve ünlü isimlerde dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanal a hizmet sağladık ve sağlamaya devam etmekteyiz.

Yapacağınız her alışveriş güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir ve her türlü sorularınızı destek sistemi üzerinden cevaplamaktayız.

Bizler dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu sosyal platformda, güvenli alışverişi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız..

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güvende?

Şirketimiz ödeme sistemlerinde Shopier kullanmaktadır. Shopier, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.

Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

Telefon: +90 555 555 5555
Whatsapp: +90 555 555 5555
E-Posta: destek@takipus.com

Takipus - Sosyal Medya Hizmetleri